Moravskoslezský kraj

Tento územní samosprávný celek poskytuje mimo jiné své aktivity také dotace z programu podpory aktivit v oblasti kultury v MS kraji.

  

Poděkování
Moravskoslezský Kraj nás podporuje v našich projektech již radu let a velice si této podpory vážíme. Děkujeme hejtmanovi kraje za poskytnutí jeho záštity nad adventními koncerty v rámci našeho projektu „Děti dětem“.

www.mskraj.cz


Agentura Orange

Fullservisová marketingová agentura zabývající se aktivitami v oblasti marketingu. Profesionálové v oblasti realizaci eventů. 

  

Poděkování
Agentura se nám stará o precizní a hladký průběh všech realizovaných akcí. Je s námi od počátku přípravných prací až po konečnou realizaci a my si její služby nemůžeme vynachválit. 

www.o-range.cz


Ostrava

Statutární a univerzitní město, které se stará o svůj rozkvět a budoucnost, je v rámci svých činnosti také poskytovatel finančních příspěvků, jako jsou např. dotace z programu podpory aktivit v oblasti kultury.

  

Poděkování
Peněžitá podpora města Ostravy je nedílnou součástí našich projektů a my za tento příspěvek na podporu ostravských akcí děkujeme. 

www.ostrava.cz


Moravská Ostrava a Přívoz

Městský obvod statutárního města Ostravy, který hospodaří se svým rozpočtem, je i poskytovatelem účelových dotací v oblasti kultury.

  

Poděkování
Děkujeme za podporu a přízeň v oblasti poskytování účelových dotací našemu spolku. 

www.moap.ostrava.cz


Frýdek-Místek

Statutární město Frýdek-Místek a zároveň poskytovatel dotací ze svého kulturního fondu.

  

Poděkování
Děkujeme za aktivní a účelnou pomoc při konání adventního koncertu v rámci našeho projektu„Děti dětem“ v tomto okresním městě.

www.frydekmistek.cz


Orlová

Město Orlová je poskytovatel dotací a peněžních darů z rozpočtu města.

  

Poděkování
Děkujeme za aktivní a účelnou pomoc při konání Adventního koncertu v rámci našeho projektu„Děti dětem“ v tomto městě.

www.mesto-orlova.cz


Karviná

Statutární město Karviná se svou bohatou historií je dlouhodobým poskytovatelem finančních podpor z rozpočtu města i jiných zdrojů.

  

Poděkování
Město Karviná je našim již dlouholetým partnerem a poskytovatelem finančních prostředků na naše projekty, čehož si velice vážíme a za tuto podporu děkujeme. 

www.karvina.cz


Čeladná

Krásná podhorská obec Čeladná se letos poprvé stala dějištěm série adventních koncertů.

  

Poděkování
Děkujeme obci Čeladná za finanční a morální podporu tohoto krásného projektu. 

www.celadna.cz


Časopis Program

Časopis s největší databází kulturních a společenských akcí v Brně, Opavě, Ostravě a Frýdku-Místku.

  

Poděkování
Děkujeme, časopisu Program za propagaci našich projektů prostřednictvím inzerce ve svých médiích, díky níž je činnost spolku efektivnější a snadnější. 

www.program.mise.cz


Sanit

Společnost Sanit poskytuje služby multimediální oblasti.

  

Poděkování
Velmi si vážíme pomoci společnosti Sanit při propagování naši činnosti mezi veřejnost prostřednictvím LCD obrazovek, které nám společnost zdarma pronajímá.

www.msanit.cz


Xmedia

X-MEDIA, to je full print service, rozsáhlé portfolio tiskových a předtiskových služeb.

  

Poděkování
Podpora společnosti Xmedia spočívá v zajištění tiskových a propagačních materiálů potřebných pro realizaci našich projektů.  Děkujeme za pomoc.

www.xmedia.cz


Amali

Čokoláda Amali je prvotřídní značkou světové kvality. Ručně vyráběna čokoláda z kakaových bobů dovážených z vybraných světových farem.

  

Poděkování
Děkujeme společnosti Amali za její úžasné čokoládové produkty, které nejen dětem jednoznačně vytvoří úsměv na tváři.

www.amali.cz


Nadace OKD

Největší nadace v kraji podporující velké množství neziskových projektů

  

Poděkování
Vážíme si podpory Nadace OKD, která pomáhá opravdu kde může.

www.nadaceokd.cz


MPL

Firma prodávající stavební materiál s dlouholetou historií.

  

Poděkování
Vážíme si podpory společnosti MPL, která spočívá v pravidelné finanční podpoře.

www.mpl-stavebniny.cz


eABM

Společnost dodávající IT produkty a služby. 

  

Poděkování
 Vážíme si podpory společnosti eABM, která spočívá v pravidelném poskytování webových služeb.

www.eABM.cz


Turistické informační centrum Frýdek-Místek

Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p. o. je institucí zřízenou Statutárním městem Frýdek-Místek. Poskytuje všestranné informace o Frýdku-Místku a beskydském regionu, o aktuálním dění ve městě a o činnosti Magistrátu města ve Frýdku-Místku, o vnitřních a vnějších spojích, ubytovacích službách, kulturních zařízeních a jejich programech, restauračních a jiných stravovacích zařízeních, informace o zdravotnických zařízeních a dalších institucích a úřadech, o rekreačních možnostech ve Frýdku-Místku a okolí, o domácím pasivním a aktivním cestovním ruchu. Současně zajišťuje servis domácího cestovního ruchu, propagace města v tuzemsku a zahraničí, rozvoj tuzemských a zahraničních styků v oblasti cestovního ruchu, informací, kultury, sportu apod.

  

www.frydekmistek.cz


Zámeček Petrovice u Karviné

Klasicistní zámeček v Prstné vděčí za svůj vznik neobvyklé poloze na zalesněném pahorku, vklíněném do území Horního Slezska, odkud se otevíral nádherný výhled na někdejší část pruského Slezska a nedaleký Fryštát. Zámeček Petrovice stojí v poklidném prostředí zámeckého parku a nabízí elegantní pokoje, nepřetržitě otevřenou recepci a restauraci, která podává českou a mezinárodní kuchyni.

  

www.zamecek-petrovice.cz


Portál kudy z nudy.cz - fenomén mezi portály cestovního ruchu

Pod názvem Kudy z nudy naleznete projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, jehož cílem je podpora domácího cestovního ruchu. Kudy z nudy nabízí komplexní nabídku pro každého cestovatele. Lidé se tu mohou inspirovat tipy na výlety po celém Česku, které uspokojí rodiny s dětmi, party mladých lidí, romantiky i velké sportovní fajnšmekry. Zároveň je to jeden z hlavních nástrojů, kterým agentura CzechTourism zdarma pomáhá podnikatelům v propagaci jejich nabídek.

  

www.kudyznudy.cz


Veolia Energie ČR, a.s.

Skupina Veolia Energie v ČR je jedním z nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů tepla, chladu, elektřiny a dalších energetických komodit. Zároveň je evropským lídrem v poskytování energetických služeb pro města, obce a jejich obyvatele, dále zdravotnická a školská zařízení, průmyslové podniky, veřejné instituce i klienty z terciárního sektoru.

  

Poděkování
Děkujeme společnosti Veolia Energie ČR, a.s. za finanční podporu při organizací našich projektů.

www.veolia.cz


Forlex

Advokátní kancelář s více než 15 lety zkušeností v obchodní advokacií na nejvyšší úrovni. Specializují se na: obchodní korporace, restrukturalizace, fúze a akvizice, financování, nemovitosti, spory a arbitráže, pracovní právo, obchodní smlouvy, duševní vlastnictví, rodinný majetek.

  

Poděkování
Děkujeme společnosti Forlex za finanční podporu a přízeň při organizací našich projektů.

www.forlex.cz


Ostrava, Slezská Ostrava

Městský obvod statutárního města Ostravy, který hospodaří se svým rozpočtem, je i poskytovatelem účelových dotací v oblasti kultury.

  

Projekt je spolufinancován statutárním městem Ostrava, městským obvodem Slezská Ostrava.

Poděkování
Děkujeme za podporu a přízeň v oblasti poskytování účelových dotací našemu spolku.

www.slezska.cz


BeePartner, a.s.

Mají chuť rozvíjet sebe, klienty a jejich okolí. Umí víc než jen odvést poctivou práci při zpracování žádostí o dotaci a řízení projektů. K myšlenkám a záměrům přidají inspiraci a kreativní řešení, opřené o odbornost, znalosti a zkušenosti. Z dobrých záměrů tvoří lepší, smysluplnější, s větší šancí uspět a uskutečnit se.

  

Poděkování
Děkujeme, za podporu našich Adventních koncertů v rámci projektu „Děti k dětem”.

www.beepartner.cz


Nadace Landek Ostrava

Cílem nadace je záchrana a údržba hornických památek a dokumentů a údržba lokalit, které s hornictvím souvisejí nebo v minulosti kdykoliv souvisely. Zajišťují zachování a obnovování starých hornických tradic a zvyků.

  

Poděkování
Děkujeme Nadaci Landek Ostrava za finanční podporu při organizací našich projektů.

www.nadace-landek.cz


Ticketstream

Ticketstream je největší profesionální distribuční systém vstupenek na kulturní, sportovní a další veřejné akce, ve střední a východní Evropě.

  

Poděkování
Děkujeme za podporu našich Adventních koncertů

www.ticketstream.cz


OSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, z. s.

Posláním OSA je správa autorských majetkových práv hudebních skladatelů, textařů a hudebních nakladatelů, jakož i dědiců autorských majetkových práv. Je důležitým mostem mezi autory a uživateli jejich děl. Autorům poskytuje služby spojené s výběrem a následným rozúčtováním autorských odměn, včetně zpracování dat od uživatelů a právních služeb. Uživatelům usnadňuje přístup k legálnímu užití hudby všech žánrů z celého světa.

Poděkování
Děkujeme OSA za finanční podporu při organizací našich projektů.

www.osa.cz

Spolek Madleine

Sídlo:
Maxe Švabinského 2224
Frýdek-Místek
738 01

 

Kancelář:
Boleslavova 15
Ostrava-Mariánské Hory
709 00

 
E-mail: info@madleine.cz
Tel./fax: 599 526 908

IČO: 26599198
DIČ: CZ26599198