Adventní koncerty 2018

Je to tady! Neváhejte si již nyní rezervovat svůj termín. Adventní koncerty 2018 připraveny, letos se můžete těšit na Janu Kirschner, Dashu a Pajky Pajk, Yvettu Blanarovičovou a Václava Noida Bártu.

Vstupenky je možno objednat u Agentury Orange na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím webových stránek Madleine.

Adventní koncerty 2017

 

A máme pro rok 2017 hotovo… Adventní koncerty 2017 připraveny, letos se můžete těšit na Chantal Poullain, Báru Basikovou s Daliborem Gondíkem, La Gioiu, No name a Ondřeje Gregora Brzobohatého.

Vstupenky je možno objednat u Agentury Orange na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo prostřednictvím webových stránek Madleine.

Veřejná sbírka na podporu Dominika Svobody

 

Spolek Madleine ve spolupráci s Moravskoslezským krajem vyhlásil, v rámci gastrofestivalu JAK ŠMAKUJE MORAVSKOSLEZSKO, veřejnou sbírku na podporu Dominika Svobody. Tato veřejná sbírka byla realizována s cílem přispět Dominikovi Svobodovi na vybudování bezbariérové koupelny. Dominik je 17-letý chlapec z Vrbna pod Pradědem - Železné, který od narození trpí dětskou mozkovou obrnou, spasticitou všech končetin a v současnosti také epilepsií a těžkou skoliózou pátere. Je odkázaný na 24 hodinovou péči svých nejbližších.

Těší nás, že se nám společně podařilo na gastrofestivalu vybrat částku 13 219,- na pomoc Dominikovi! Děkujeme.

Radka Fišarova a Tomáš Savka v kostele na Čeladné

 

Série našich adventních koncertu je letos znovu rozšířena, a to o nádherný prostor farního kostela na Čeladné. Svoji premiéru tam budou mít Radka Fišarová s exkluzivním hostem Tomášem Savkou.

Věříme, že si tato dvojice najde své publikum, a obyvatelé malebné obce Čeladná a blízkého okolí si již nyní poznačí termín 7. prosince do svých kalendářů. Všechny koncerty začínají v 19. hod.

Předprodej vstupenek zahájen

 

Od 16. srpna 2016 spouštíme předprodej vstupenek na všechny adventní koncerty v rámci projektu „Děti dětem“.  Vstupenky si tak můžete již nyní koupit v síti TICKETPRO na adrese www.ticketpro.cz.

Spolek Madleine

Sídlo:
Maxe Švabinského 2224
Frýdek-Místek
738 01

 

Kancelář:
Boleslavova 15
Ostrava-Mariánské Hory
709 00

 
E-mail: info@madleine.cz
Tel./fax: 599 526 908

IČO: 26599198
DIČ: CZ26599198