Projekt – Adventní koncert „Děti dětem“

Spolek Madleine pořádá již tradičně sérii předvánočních adventních koncertů pro podporu dětí.

Tyto koncerty se vždy konají v jedinečných prostorách kostelů v různých městech Moravskoslezského kraje. Spolek do projektu zapojuje děti z místních školních a výchovně vzdělávacích zařízení a to za účasti populárního umělce.

Snaží se tak přinést konkrétní a efektivní pomoc dětem s různou mírou znevýhodnění.

Děti, pro které je koncert primárně připraven, díky uskutečnění projektu vystoupí na jednom pódiu s elitními hvězdami a stávají se hlavními hvězdami večera.

Díky uskutečnění projektu se kompenzují finanční nedostatky, podporuje se vzdělání a začlenění do společnosti, dopřává se dětem rovná příležitost.

Díky své kvalitě obohacuje projekt kulturní dění v regionu, vytváří tradici, propojuje oslovené cílové skupiny v důstojném prostředí kostela a prohlubuje altruismus.

Děti v rámci projektu vyrábí dárky, které si lze za dobrovolnou cenu na koncertech zakoupit a podpořit tak další aktivity pro děti (vánoční akce, sportovní dny, lyžařské výcviky).

Děti se díky získání možnosti vystoupit před publikem v neznámém prostředí zbavují ostychu a vnitřního napětí a na zkušenost velmi rády vzpomínají.

Díky účasti na koncertech se u dětí zvyšuje motivace a pocit jejich vlastní osobní důležitosti.

Díky koncertům se nabízí všem nezávislým možnost jak pomoci.

 

Spolek Madleine

Sídlo:
Maxe Švabinského 2224
Frýdek-Místek
738 01

 

Kancelář:
Boleslavova 15
Ostrava-Mariánské Hory
709 00

 
E-mail: info@madleine.cz

IČO: 26599198
DIČ: CZ26599198